Online Oyun İlanlar Bölümü Aktif 28 Kasım 2019

Online Oyun İlanlar Bölümü Aktif

Online Oyun Sektöründe Komisyonculuk mantığı büyük kazan sağlaması nedeniyle bir çok kullanıcı maddi amaçla elindeki ( İtem Materyal ve Karakterlerinin Satış Pazarlama ve Sunumlarını yapmak adına bir İnternet Sağlayıcı bulamadıklarından yakınmaktadır. www.hizlilan.com İşte bu noktada insanların sorunlarına çözüm üretmek amacıyla bugün ki haliyle hizmet vermeye başlamıştır.

 

Hiçbir Komisyon veya satış bedeli talep etmeden Sitemize kolay üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Satmak veya almak istediğiniz Online Oyun İlanlarınızı Sitemizde Ücretsiz İlan ver Butonundan Online Oyunlar > İlan vermek istediğiniz oyunun ilgili bölümünü tıkladıktan sonra Normal bir Ev, Araba İlanı verebiliyorsunuz. İlanın Gerekli Kontrollerinin sağlanmasıyla İlanınız En geç 1 saat içinde sitemizde yayınlanmaya başlıyor. İlan yayınlaması süresi en az 1 ile en fazla 3 ay arasında sitemizde yayınlanması devam etmektedir ürünlerinizin yayın süresi bitiminde ilanınız otomatik yayında kaldırılacaktır.

 

Ayrıca İnsanların uzun yıllardır yaşadığı büyük bir soruna kesin bir çözüm getiriyoruz.

 

Knight Online

 

En Uygun Cash Hangi Sitede

 

https://www.hizlilan.com/Kategori/CashFiyatlari

 

 En Uygun GB Hangi Sitede

 

https://www.hizlilan.com/Kategori/GBFiyatlari

 

Bu sistem tamamen otomasyonla kontrol edilerek ilgili siteler ile anlık bilgi veri akışı sağlanmakta olup; bilgiler 7/24 güncel tutulması sağlanmaktadır.

 

Hizlilan/Game İlanları yayınlanan Alıcı ve Satıcıların Gerekli olan Kişisel Bilgileri İlan alanının sağ tarafında mevcuttur. Sitemiz bünyesinde Kişilerin ( Alıcı ve Satıcı ) aralarından yaptıkları görüşmeler Tamamen Özel ve Gizli Tutulmaktadır. Hiçbir sosyal yazılı ve sözlü alanda yayınlanması söz konusu bile olamaz.

 

Sistemimizle ilgili olarak unutulmaması gereken en önemli konu Site hizmetimiz Alıcı ve Satıcı buluşturmak, İnsanların Para Kazanmak amacıyla sitemize yayınladıkları ilanların tamamı Kişiseldir. Kişi veya kişiler arasından yapılan Pazarlık, Anlaşma ve Kararlardan tamamen Alıcı ve Satıcı taraflar sorumludur. Yaşanan Hukuka Aykırı Hiçbir eylemden Sitemiz Sorumlu değildir.

 

Sitemizin Amacı İnsanların İhtiyaçlarını bulmakta kolaylık sağlamaktadır Pazar Alanı ile ilgili hiçbir Ticari Amacımız ( Komisyon – İşlem Ücreti ) Yoktur.

League of Legends nedir?

CS:GO Nedir?


CS:GO yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive, Counter Strike serisinin en çok satan serisidir.
Oyunun Geliştiricileri, Valve ve Hidden Path Entertainment'dir. Oyun tam olarak 21 Ağustos 2012'de piyasaya sürülüp satışa başlatılmıştır. Ayrıca oyunun en büyük güncellemelerinden biri olan ve yeni bir devrim başlatan güncelleme, "Skin" Güncellemesi'dir. Diğer serilerden farklı olan bu oyun, Steam'de ilk 10'a girmeyi başarmıştır.

METİN2 NEDİR?

Metin2 bir bilgisayar oyunudur. Oyunda şiddeti içeren ögeler çok fazladır. 2005’te Kore’de tasarlanan Metin2’yi oynayabilmek için sitesine girip üye kaydı yaptırmak gerekiyor. Oyuncular, oyundaki ejder tanrısıyla dünyada huzuru ve adaleti sağlamaya çalışıyor. Bunu yaparken savaşlar oluyor, şiddet dozu artıyor. Oyunda satır, kılıç, pala, balta gibi kesici, delici silahlarla yapılan savaş görüntülerinin yanı sıra insanların vahşi hayvanlar tarafından parçalanarak etlerinin yenildiği görüntüler de yer alıyor. Oyuncu, güçlenmek için parayla karakterler satın alıyor.

Her oyuncunun bir karaktere sahip olduğu online oyun içerisinde savaşarak kendi karakterini geliştirmeye çalışan oyuncular aynı zamanda oyunu oynayan diğer kişilerle de iletişime geçebiliyor. Dünya çapında 150 milyona yakın kişi tarafından oynanıyor.

PUBG Nedir

PlayerUnknown's Battlegrounds kısaltmasıyla, PUBG Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Dünyada ve Türkiye’de yoğun bir oyuncu kitlesi bulunan PUBG, FPS oyun kategorisi içerisinde yer almaktadır. İlk çıktığı dönemde PC platformu için Steam üzerinden yayımlanan oyun, artık akıllı telefon ve tabletlerde oynanabiliyor.