ACK 3 Serisi 3 Geçişli Düşük Isı Kazanları İlan Numarası : #357

11.000,00 TL

Türkiye / Balıkesir / Erdek

İlan Numarası
#357
Eklenme Tarihi
08 Kasım 2019
Marka
Arıkazan
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Maksimum Isı Transferi

İyi bilinen “Skoç tipi kazanlar” , güncel teknolojiler ile yeniden tasarlanarak, modern, yeni üç geçişli kazanlar oluşturulmuştur. Geniş yanma odası ve kendi içinde dengelenmiş ikinci, üçüncü geniş ısı transfer alanları sayesinde tam yanma sağlanmakta, maksimum verim, minimum emisyon değerlerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Ack 3 serisi, üç geçişli kazanlarda, alev külhan içerisinde iki kez geçmediği için daha düşük alev sıcaklıkları oluşmakta ve alev yanma haznesinde daha az süre kaldığı için minimum seviyede Azot oksit değerleri oluşmaktadır. Ack 3 serisi kazanlar, tam otomatik, seri imalat süreçleri sayesinde her etapta kalite kontrolü yapılarak, müşteriler nezdinde güvenilir kazanlar olarak adlandırılırlar.

Yakıt

Doğalgaz
Kömür
Mazot
Odun
hizlilan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.