XP GMAXX 2 ÖZEL PAKET ÇİFT BASLIKLI İlan Numarası : #652

4.950,00 TL

Türkiye / Zonguldak / Gökçebey

İlan Numarası
#652
Eklenme Tarihi
10 Mayıs 2020
Marka
Goldmaxx
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Yoğun mineralli topraklar da profesyonel definecilerin tercih ettiği dedektör XP GMAXX 2.
Fransa’da tasarlanıp geliştirilen, olağanüstü performansa sahip yüksek teknoloji bir dedektörü incelemektesiniz.

GMAXX II, analog ve dijital teknolojinin akıllı bir bileşimidir ve alandaki en yeni gelişmelerden yararlanır. Bu teknolojiye dair bilgimiz, bizi ayrım sinyallerinin analizi için bir mikroişlemci icat etmeğe yöneltti. Ayrım sinyallerinin analizinde daha hızlı olan bu mikroişlemci, dedektörlerimizin gücünü, stabilliğini artırmakta ve değersiz hedeflerin daha iyi reddedilebilmesini sağlamaktadır. GMAXX II, 4,6kHz frekansısayesinde güçlü ve çeşitli toprak tiplerindeki madeni paralar ile el yapımı değerli nesneler için çok uygun bir dedektördür.

GMAXX’in geliştirilmesinde, GMAXX II özel olarak optimize edilmiş özelliklere sahip yeni bir devre kartının dâhil edilmesini getirdi. Bu güçlü yeni devre kartı, performans ve seçeneği – genellikle bir araya gelmesi çok güç iki hususu – bir araya getiriyor.

Yeni ve daha ayırımcı analog filtrelerle daha hızlı hedef cinsini belirleyebiliyor. Böylece demir istilası altındaki alanlarda değerli hedeflerin kesin yer belirlemesini (pinpoint-noktalama) yapmak sizin için daha kolay olacak.

Kablosuz WS1 kulaklığının aktarımcısı şimdi detektörünüzün devre kartına mevcuttur. Böylece şimdi yeni opsiyonel olarak sahip olabilceğiniz WS1-2 Kanallı kulaklığınızı kanal değiştirmek için parça değiştirmek zorunda kalmadan kullanabilirsiniz.

DEMİR ÇÖPÜ olarak adlandırdığımız potansiyometre sayesin de, demir -değersiz metallerin tümü- hedef sesini daha düşük bir tona ayarlamanızı sağlar.

Yeni FREKANS GEÇİŞİ anahtarı, kablosuz WS1 kulaklık için iki çalışma kanalından birini – kanal 1 ve kanal 2 – ve detektörünüz için de iki saptama frekansından birini – Frekans 1 ve Frekan s 2 – seçmenize olanak sağlar. Bundan sonra da herhangi bir parazit sorunu yaşamadan aynı alanda diğer XP detektörleri ile olduğu gibi hedeflerinizi arayabilirsiniz.

Düşük Ton (DEMİR SEVİYESİ) ayarlı Çoklu Ton Modu ve salınımlı eşik sayesinde, arama tekniğinizi arama yaptığınız alanın özelliklerine optimize etmek üzere kontrolleri ayarlamak size çok daha kolay gelecek.

Biz, LCD görüntüsüne kıyasla insan kulağının olağanüstü nitelikte olan analiz yeteneği nedeniyle, ekran yerine anında farklı ses tonları ile olan ayrımı seçtik. Dijital ekranlı dedekörler gerçek zamanlı -metal tespit esnasın da- yanıt veremezler ve çok ayrıntısız ve diğer sinyallere çok yakın olan zayıf sinyalleri yakalayamazlar.

Xp Gmaxx 2 Define Dedektörleri Genel Özellikleri
• Geliştirilmiş V4 mikro işlemci
• Sağlam su geçirmez 27 cm DD arama başlığı ve başlık koruma kılıfı.
• Fiberglass, taşıması kolay, kurulumu sadece 3 saniye süren şaft sistemi.
• ABS elektronik taşıma kutusu. Kol altında rahat taşınabildiği gibi bele takılabilen sistemi.
• Hoparlör kullanma imkanın yanısıra hassas aramalar da kulaklık kullanma imkanı.
• Küçük sesleri daha iyi yakalayabilmeniz için özel üretilmiş orjinal XP FX-01 kablolu kulaklığı.
• Her biri dört adet alkalin 1,5 V pil içeren iki adet pil kutusu.
• Çok farklı ses tonları sayesin de yüksek metal ayrım seviyesi.
• SILENCER üç pozisyonlu hatalı sinyal önleme butonu.
• Vücut hareketlerinden oluşabilecek parazitleri önleyen çift elektromanyetik kalkanlı kablo.
• Sürekli batarya seviyesini kontrol imkânı sunan Batarya Kontrol sistemi.

Pakete Dahil Ürünler
27 cm DD Su Geçirmez Arama Başlığı
XP FX-01 Kulaklık
Bel Askısı
Katlanabilir Şaft Sistemi
Türkçe Kullanım Kılavuzu

TEKNİK ÖZELLİKLER

Çalışma Frekansı 4,6Khz
Başlıklar (Opsiyonel) 22.5cm DD Arama Başlığı / 27cm DD Arama Başlığı / 24x11cm DD Elips Arama Başlığı / 30 x 36cm DD Arama Başlığı / 38x45cm DD Arama Başlığı
Dil İngilizce
Ayarlanabilir Uzunluk 145 cm Maksimum
Ağırlık (Kolili) Değişebilir 1425 gr
Ses Çıkışı Hoparlör: 28 mm, 8 ohm,
Kulaklık: 6.35 stereo jak. / Kablosuz Kulaklık (Opsiyonel)
Ekran Yok
Pil Gereksinimi 8×1,5V AA
Pil Ömrü (tipik) 50 Saat
Toprak Ayarı Otomatik ve Manuel
Çalışma Isısı -20°C 55°C
Çalışma Modu Metal Ayrımlı Mod / Demir İptal Modu / Ayrımsız Mod
Garanti            2

İlan Etiketleri : xp gmaxx 2 fiyat,x gmaxx 2 dedektör,altın dedektörü,define dedektörü,sıfır ikinci el dedektö,tek para dedektörü,maden dedektörü
hizlilan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.